4 września 2009

update


I jeszcze, parę zdań, na zakończenie tego tematu. Byłam z fajnymi ludźmi. Ludzie sporo ode mnie młodsi, ładniejsi, sprawniejsi. Żyjący innym tempem, w innych warunkach. W innym świecie. Często łapałam sie na tym, że siedzę, słucham i gapię sie na nich, jakbym oglądała jakiś serial, fajniejszy niż na ekranie, bo w pewien sposób uczestniczę w tym spektaklu. Bywały momenty kiedy czułam sie obco i nie należałam do grupy. Wtedy łaziłam po okolicach. Sama. Wszak jestem przyzwyczajona do samotności. Bywały jednak momenty, kiedy zapominałam o swoim oficjalnym życiu i byłam znowu walniętą, młodą dziewczyną, jak 100 lat temu, w innym życiu. I choćby dla tych momentów, warto było pojechać. I tak było fajnie.
Koleżanka kierowniczka gra Innuendo. A ja piję czwartą kawę.
eot

8 komentarzy:

 1. stanowczo za dużo kawy :))) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. El, cytuję moją odpowiedż na Twoje pytanie dotyczące slajdów na blogu,którą juz Ci kiedyś udzieliłam,ale pewnie nie odnalazłaś jej...,a więc: "El,to się robi na Picasa Web Albums,jeśli masz tam album...z prawej strony jest taka opcja "linki do tego albumu",dalej..."Umieść pokaz slajdów" i tam jest kod html. Kopiujesz go wklejasz w gadzetach bloga...i już!Powodzenia":)

  OdpowiedzUsuń
 3. El, cytuję moją odpowiedż na Twoje pytanie dotyczące slajdów na blogu,którą juz Ci kiedyś udzieliłam,ale pewnie nie odnalazłaś jej...,a więc: "El,to się robi na Picasa Web Albums,jeśli masz tam album...z prawej strony jest taka opcja "linki do tego albumu",dalej..."Umieść pokaz slajdów" i tam jest kod html. Kopiujesz go wklejasz w gadzetach bloga...i już!Powodzenia":)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne to co napisałaś. O powrocie do bycia młodym.

  OdpowiedzUsuń
 5. ... (a ja nie potrafię się przyzwyczaić do samotności)...

  OdpowiedzUsuń
 6. dziekuje wszystkim:). Holden, u mnie to trwało pare lat. jakieś 7/8. To nie jest łatwe.ale teraz już jest ok.zaczynam nawet odkrywać uroki tego stanu. Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 7. ..może jesteś samotna ale nie sama...szczególnie tu...jak możesz pisać, że "fajniejsi od ciebie"? skąd wiesz? serdeczności..:)

  OdpowiedzUsuń
 8. pchełka, są młodzi, ładni, inteligentni, mają ciekawą pracę, nieźle zarabiają, mają duzo czasu na zabawę, na wyjazdy. Dla siebie są fajniejsi niż inni.

  OdpowiedzUsuń