3 stycznia 2012

wciąż słaba, słaba..depresja mnie bierze. Sylwester, Nowy rok, minął niepostrzeżenie. Dzien jak dzień, więcej przeleżany, przespany niż żywy, cały czas w półśnie jakimś dziwnym. Taki czas.

14 komentarzy:

 1. Trzymaj się! Ja trzymam mocno kciuki za rychłą poprawę Twojego zdrowia. Musi być dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowiej i wracaj do nas!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrego zdrowia w Nowym Roku..zbieraj siły, brakuje Twoich zdjęć!! Serdecznie ściskam Cię..A.

  OdpowiedzUsuń
 4. wracaj , pisz , foć. brakuje mi Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie też brakuje:( Zdrowiej szybko i wracaj!! Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 6. zdrowiej kochana:)
  smutno bez Twoich zdjęć.
  Ściskam:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę o Tobie! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Wracaj do sił. I czekam - jak wszyscy tutaj - na Twoje zdjęcia. I na słowa od Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ściskam i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sciskamy mocno kolezanka, niech kolezanek pomysli o sloncu, ktore odwiedza nas coraz dluzej i moze ze snieg spadnie i otuli swiat puchowa koldra, a moze ze za chwile zacznie sie robic zielono.

  OdpowiedzUsuń
 10. Odwagi, wytrzymałości i dużo wiary w lepszą przyszłość oraz wiele radosnego światła niech Ci towarzyszy każdego dnia, niech Twój stan zdrowia się poprawia:)*

  OdpowiedzUsuń
 11. Szukałam na Twojej stronie adresu, bo chciałam napisać maila, ale ponieważ nie znalazłam( nie ma go albo jest.. za późna dla mnie godzina)to piszę tutaj, mniej prywatnie jakby ;-). Wiem co znaczy chorować, chociaż nie wiem jaka Ciebie dopadła choroba. Rozumiem bezsilność i frustracje, rozumiem i trzymam kciuki za Ciebie! Zdrowia życzę!!

  OdpowiedzUsuń