23 lipca 2010

coś się dzieje..

Zaczęłam coś. Poczyniłam pewne kroki. Początek wielce obiecujący. Zobaczymy jak na koniec; więc proszę, trzymajcie kciuki.

16 komentarzy:

 1. Ale tajemniczo... :) mam nadzieję, że to nie planowanie morderstwa lub napadu :P bą chcę te kciuki potrzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hihi..ja lubię zaczynać, z kończeniem to już różnie bywa:) Kciuki zacisnięte!

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymam! u rąk i u nóg :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobra i pamiętaj: cały czas do przodu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ok, trzymam!

  Ps: Byleby do przodu...

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Do przodu, do przodu:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. traktują Cię jak pociąg ' do przodu do przodu':))...uważaj na siebie..jesteś bardziej tajemnicza ode mnie :)) Buziak - wieczorową porą!A.

  OdpowiedzUsuń
 8. A co zaczęłaś? Powiedz, bo puszczę :D

  Albo nie.. zgaduję.. obraz malujesz?

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyłączam się do trzymania :)))

  A z tym obrazem, to nawet nie takie głupie...

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja tez trzymam...tylko nie wiem za co;)

  OdpowiedzUsuń
 11. nie, nie maluje obrazu, nie wychodze za mąż, nic z tych rzeczy! a sprawa dośc prozaiczna:po trzech latach strań być może (być może!!) dostane wreszcie porządny fotel do komputera w pracy!czyta paranoja czyz nie? trzymajcie dalej, choć nie wiem czy na sprawy firmowe to trzymanie działa. ale moze jednak? ;-))

  OdpowiedzUsuń
 12. Fotel musi być na wskroś wypasiony, z podgrzewaczem na zimę, chłodzeniem na lato, wygodnym podnóżkiem i masażystą wszytym pod tapicerkę. Czarny ma być. To teraz trzymam dalej i wzniosłam modły do Amona Tebańskiego, a on się na współczesnych tronach nie zna, więc nie będzie miał nic przeciwko takiej ekstrawagancji i wpłynie pozytywnie na rozpatrującego wnioski o przyznawanie nowych foteli. :)

  tak tylko żartuję sobie, bo pada.. e tam pada - leje!
  :*

  OdpowiedzUsuń
 13. obsmiałabys sie kate! to taki zwykły fotel, tyle że ma zagłowek wyższy, mam problemy z karkiem i musze miec na czym głowe oprzeć! kosztuje jakies dwie stówki w makro. i o to tyle bojów musiałam toczyc. póki nie stanie przy moim biurku-to nie uwierze że bede go miała! takie zycie..

  OdpowiedzUsuń
 14. Oki to trzymam też bo to ważne bardzo :).
  Ja w fotel sobie sama zainwestowałam bo wiem, że takiego, jaki chciałam mieć, firma by mi w życiu nie sfinansowała. A ja się uparłam na dbanie o mój kręgosłup (to było rok temu gdy rehabilitowałam go). Wiem od rehabilitanta, że nie tylko od fotela zależy nasze zdrowie, ale przede wszystkim od tego jak na nim siedzimy. Jednak - prócz przyzwyczajania się do właściwej pozycji na fotelu - dodatkowo zakupiłam porządny, wypasiony, wygodny jak nie wiem co - nie pożałowałam inwestycji :D. Pozdrawiam, trzymam i mam nadzieję, że Ci nie zakupią typu prezesowskiego bo nie nadają się do komputera ;)

  OdpowiedzUsuń