9 marca 2008

marcowo i niedzielnie


Byłam dziś na działce mojej mamy. Działka jest pół dzika, ale ileś lat już jest, z roku na rok reaktywowana. Byłam tam dziś, bo dzień piękny, wiosenny i doprawdy żałość mnie wzięła..Wiatry zimowe zwaliły domek z folii na pomidory, sterczy tylko góra desek z gwoździami. Ławeczka spróchniała, pieniek do rąbania drewna na ognisko też, pełno suchych chabazi, desek, a mogłoby być tak ładnie.
Ja z moją ręką i niestabilnym kręgosłupem, nawet nie mam co marzyć, żeby to naprawić. Aha i jeszcze furteczkę z ogrodzenia nam ukradli, pewnie na złom..Żebym wiedziała, że działka ma kilka lat przed sobą, to bym może znalazła jakiegoś faceta z siekierą, żeby to ponaprawiał, wywiózł co niepotrzebne, spalił śmieci, ale nie wiem jak długo te działki tam jeszcze będą. Więc szkoda mi kasy wydawać. A fajne miejsce jakby kawałek trawy oczyścić, położyć sie pod drzewkiem z książką, a wieczorem zapalić ognisko.

W tym tygodniu muszę:
Dostać kolejne zwolnienie
Iść do neurologa
Wpaść do pracy
Zrobić trochę koniecznych zakupów(to może być przyjemne:)-koszula nocna ( hmm, śpię w podkoszulku, ale w sanatorium nie wypada), jakieś sensowne klapki..plecaczek nieduży
i pozbyć się nerwicy i ataków paniki, jakie mnie ostatnio trapią. Zna ktoś leki na to?

a potem może będzie lepiej.

4 komentarze:

 1. Czy ja dobrze widzę?
  PLECACZEK?

  ;-))

  Ty masz z plecaczkami chyba tak, jak Barbarella z butami ;->

  OdpowiedzUsuń
 2. no..taki podreczny a pakowny:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na nerwy i panikę pramolan. Przetestowany. Polecam. Na receptę.

  OdpowiedzUsuń
 4. zwolnienie zalatwilam..wow, jeden duzy stres juz mniej!
  pramolan? zasugeruje..dzieki

  OdpowiedzUsuń