25 kwietnia 2012

Bloger zmienił układ, na podobno bardziej przejrzysty i fajniejszy. No nic może ja szczególnie mało inteligentna jestem, ale wolałam starszy lajut. taka oporna jestem na te fajne nowości, jak mało kto. Co za mania taka jakaś? Gmail jest nowiutki i fajniutki, FB sobie zrobiło "oś czasu" bardzo "fajniutką" i wybitnie mało czytelną. Opieram się jej jak mogę, ale pewnie i tak mnie w to wrobią, prędzej czy później. Takie życie..człowiek kostnieje i tyle.
Dzisiaj mam komisję zusowską. Przez tydzień trwałam w złudzeniu że o 10, dobrze że w końcu przeczytałam dzisiaj dokładnie pisemko gdzie jak byk stoi:o 12, w samo południe. Czy się denerwuję? Wcale. Wiem jak traktują ludzi, ale dziwnie mi to wisi. Mogą mi kazać iść do pracy, co mi tam. I tak do niczego się nie nadaję, a do siedzenia przed kompem na 8 godzin, na pewno nie; ale kogo to obchodzi..

najważniejsze, że wszędzie dookoła kwitną magnolie.

5 komentarzy:

 1. Na te wszystkie nowinki to i ja oporna jestem,wolę stare,do których już się przyzwyczaiłam:)
  ZUS-wszyscy wiedzą jaki jest,co tu dużo komentować.Moja Mama mawiała,że ma szerokie plecy to jej to spłynie....
  A kwiaty,ach jakie cudne....:)
  Nie daj się!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie po kwitnacych magnoliach pozostalo juz tylko wspomnienie, zreszta wiekszosc drzew owocowych tez juz przekwitla. Od dwoch tygodni kwitna konwalie i w sobote jadac po zakupy widzialam kwitnacy bez. A wiec wiosna pelna para, a nawet pewnie zanim sie obejrze gruchnie mi latem i goracem:))
  Dobrze, ze sie nie przejmujesz, bo to w sumie i tak nic nie daje, oprocz dodatkowego i niepotrzebnego stresu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Otóż to, jak największy dystans zachować, na ile tylko to możliwe.

  Layout bloggera już dawno zmieniłam sobie na nowy (choć była opcja zachowania dawnego), bo strasznie długo się przyzwyczajam do nowości a wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała. Nawet jest funkcjonalny, przyznaję po pierwszym, kilkutygodniowym, szoku :)

  Pozdrawiam bardzo serdecznie!
  Napisz słówko czy dwa, jak się czujesz.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja uparcie wracam do starej wersji, która mi bardziej odpowiada. magnolia jest też symbolem mojego miasta :)
  jakie decyzje zapadły w samo południe ?

  OdpowiedzUsuń
 5. juz nowa notka na temat dnia wczorajszego gotowa!!

  OdpowiedzUsuń