10 września 2011


Zaplanowane, zapisane; która z ciemnym mocy zniszczy moje plany? zawsze się jakaś zmora znajdzie.. wyjazd w środę, przed południem. Spotkanie z rodzina i wspólny wyjazd nad jezioro. I po prostu bycie tam, bo jak już wspominałam, muszę się dobrze prowadzić i wzmacniać.
;-)
A teraz jeszcze kilka dni normalnie w domu. Trochę spraw do załatwienia, farba do włosów trochę ryzykowny kolor wybrany, o pięknej nazwie Amber, ciekawe czy będę wyglądać jak durna małpa? się okaże za niedługi czas. Zawsze możesz ufarbować na inny kolor, wzrusza ramionami moja rodzicielka, w zasadzie ma racje, więc ryzykujemy i czekamy co będzie..
Zakupiłam wczoraj dysk przenośny, Samsunga oczywiście, tak wszyscy doradzają samsungi, wiec cóż ja, biedna kuropatewka będę dyskutować z fachowcami? Dysk jest kochaniutki, jest mały, lekki, 500 Gb, USB 3.0 i transfer jak burza, czego chcieć więcej? A wygląda to maleństwo tak:
*
Cieszę się na ten wyjazd. Teraz patrzę przez okno, na jesienny już krajobraz. Kasztany osiedlowe trzymają jeszcze swoje biedne, zrudziałe i powykręcane jak reumatyczne palce, liście, ale szczodrze rzucają pod nogi przechodniom kasztany. Niebo jesienne jakieś zrobiło się, zasłane welonami chmur, kolor wyblakły..cisza i spokój i zapach jesieni w powietrzu.
Ale to oblicze miasta, a nad jeziorem powinno królować dojrzałe lato, tym bardziej, ze rosną tam sosny wiecznie zielone ;-)
Cieszę się. Cieszę się na zapach wody, żywicy i palącego się ogniska wieczorem. Cieszę się na poranną rosę na trawie i mgły snujące się nad wodą. Cieszę się na klimatyczne i kolorowe zachody słońca. Raduje się dusza moja na samą myśl o nocnych i dziennych rodaków rozmowach, na spokojne dni, na ciepło i życzliwość, w której będę grzać się jak w cieple ogniska.

3 komentarze:

 1. niech dobra moc będzie z tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Więc na razie nie przyjedziesz do Szczecina?

  OdpowiedzUsuń
 3. wypij przy ognisku lampkę czerwonego wina - dla zdrowotność swojej i za zdrowotność moją:)
  w "mojej" diecie zalecana jedna dziennie:)
  wypoczywaj:)

  OdpowiedzUsuń