20 sierpnia 2011

auto

jesień przez okno ;-)




wtem..spojrzałam przez okno, a tam jesień! Więc czem prędzej poszłam na spacer, żeby sprawdzić czy gdzieś jeszcze lato zostało..i przy okazji niedużą autoportretowa sesję uskuteczniłam :-)
radujmy się !
Ps. Trochę wyrzuciłam z siebie w poprzednim poście, ale było mi to potrzebne, w końcu od tego jest ten blog, czyż nie? Czytanie nie jest obowiązkowe, komentowanie tym bardziej, bo sama wiem, że czasem po prostu nie wiadomo co powiedzieć. Ja często mam tego rodzaju problemy, bo słowa mi sie wydają nie te..
Może po jakimś czasie, wraz z uzdrowieniem ciała przyjdzie uzdrowienie duszy, czy co tam podświadomości czy jak sie to zwie..
Więc radujmy się wujaszku, ciotuniu, wszyscy! (hermetyczne, grosik dla tego kto odgadnie z czego to?)
;-)

9 komentarzy:

 1. fajny pomysl! znalazlas lato? mam nadzieje,ze tak:)
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie no, do jesieni to jeszcze pare tygodni zostalo:) Ale fotki autoportretowe cudne:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wierzę:( U nas lato trwa do października a potem następuje zima.

  OdpowiedzUsuń
 4. oj tam, oj tam..Czarna jak zwykle niewierząca!jak kasztany rudzieja i mają tttttaaaaaaaaaaaaakieeeeeeee duze kasztanki, to juz jesień! ;-))

  OdpowiedzUsuń
 5. A jednak jesień czuć już w powietrzu. Jesień kojarzy mi się z przemijaniem...

  OdpowiedzUsuń
 6. jesien kojarzy mi sie z kolorami. Lubie jesień, póki jest złota i przyjazna..więc listopad potrafi juz byc nieprzyjazny i wtedy nie jest jesienią..przedzimie? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja nie chcę jesieni, choć ją lubię. Nie chcę ze względu na powrót do pracy. Może więc jej więcej nie znajduj :) A zdjęcia Twoje to sama poezja, bardzo mi się podobają. I ciesze się, że wygrałaś swoją wojnę, i tych zdjęć pięknych jeszcze tyyyyyle będziesz miała przed sobą :)
  Bloga się ma po to by odnaleźć życzliwe istoty gdzieś na końcach światłowodów. Myślę, że po tej stronie monitora przynajmniej jedna się taka znajdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. i tak będzie co ma być :) Pozdrawiam milutko..A.

  OdpowiedzUsuń
 9. najpiękniejszy jest ten zarys zawadiackiej piersi :-)

  OdpowiedzUsuń