17 września 2009

takie tam

Fotka z okna; zabawa z kolorami.
Jestem doprawdy złą kobieta. w dodatku mam nikłe wyrzuty sumienia. Samo zuo..
No więc muszę się przyznać. tak, znowu to zrobiłam! w dodatku dwa razy..tak, kupiłam buty. No cóż, nic nie poradzę, to była miłość od pierwszego wejrzenia..te buty. Zakochałam się i nie mogłam spać, ani jeść, bo tylko o nich myślałam. Wyrzuty sumienia z powodu naprawdę dużej kasy tłumacze tak: buty są piękne, w dodatku będę w nich chodzić kilka dobrych lat, albowiem są ponad czasowe. Zresztą głównie takie kupuję, albowiem przywiązuje się do butów, więc nie mogą wyglądać okropnie kiedy ich czas przeminie. Modne jedno sezonowe buty nie dla mnie. Więc te moje będą cudne i za rok i za dwa. Yeess!! ;-)
Poza tym kupiłam prezenty dla Młodego, dla Młodej i małego Kamisia. Kamiś ma najładniejsze bo kolorowe, w dodatku piszczą. Sama radość w kupowaniu zabawek. teraz mam pretekst żeby to robić. Kamiś ma dwa zęby i kończy pół roku. Więc prezent mu się należy. A młody i młoda mają urodziny. Więc tez po prezenciku, a co..
W pracy dużo pracy i nieco traumatyczna ponadplanowa sprawa. Musze napisać recenzje na temat tekstu. Tekst jest ewidentnie do bani, a w dodatku pospisywany z różnych źródeł, zerżnięty z Wikipedii, na co wskazują czynne linki..chyba zjadę to z góry na dół i tyle. Ale nie jest to przyjemne, nie lubię takich sytuacji. Gdyby to był ktoś zaprzyjaźniony, wzięłabym delikwenta i razem byśmy to poprawili. Ale z bucem gadać nie będę.
Na leśnych drogach: mała śliczna pszczółka.

9 komentarzy:

 1. jakie piękne to drzewko!
  a tkst zjedź, skoro zerżnięty. nawet się komuś linków nie chciało pousuwać...

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja bym chętnie te buty zobaczyła ;P Skoro miłość od pierwszego wejrzenia, to muszą być wyjątkowe :)

  I zgadzam się z przedmówczynią - za tak chamsko zerżnięte że jeszcze linki zostały, to bym zjechała.

  OdpowiedzUsuń
 3. ..zdjęcie jest po prostu śliczne i.. jeszcze widzę ptaki..;).. absolutnie popieram i jestem 'za' kupowaniem 'dobrych butów' niezależnie od ceny! a zwłaszcza gdy są tak rewelacyjne jak piszesz..:D a co do tekstu jawnie skopiowanego nie miej litości..;)
  pozdrawiam ciepło..;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ach jej..chyba zrobie zdjęcie moich butów.ale wiecie-trzeba ich dotknąć, pogłaskać jedwabistą skórę, włożyc na nogi i poczuc jakie są lekkie i miekkie..;-))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też mam taką metodę, że jak się w czymś zakocham, to zaraz kupuję i już. Jak nie kupię to potem ten obrazek będzie za mną łaził, a już mogę takiego czegoś nie znaleźć. A tak - jak jest to trzeba brać teraz, zaraz! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/damskie/casual/16633/00101/detail.do

  link do moich butów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne są! :) Dobre i na jesienną chlapę, i na początki zimy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. i własnie o to mi chodziło:-))

  OdpowiedzUsuń
 9. Boskie. I idealnie pasują do włóczykijów ;-)

  OdpowiedzUsuń