26 sierpnia 2009

rozterki

Masz czasem dziwne wrażenie, że jesteś w miejscu gdzie nie powinnaś być? masz czasem uczucie, że wszystko Cię odpycha od zrobienia czegoś, a Ty z dziwną determinacją pchasz sie w coś, czegoś tak naprawdę nie chcesz? Powody mogą być różne - bo obiecałam, bo może jednak nie będzie tak źle jak myślę, bo przesadzam, bo coś tam, coś bym.... Od kilku dni mam takie uczucie obcości. Że powinnam być gdzie indziej, robić coś innego, być z kimś innym. Ale gdzie? Ale z kim? ale kiedy?
Przede mną kawa, borówki z borówkową maślanką, na pulpicie Word pracowy, otwarty blip, blogi zaprzyjaźnione albo po prostu ciekawe i przy tym wszystkim ja, nie pogodzona ze światem, nie pogodzona ze sobą.

4 komentarze:

 1. ja też nie daję zgody: na takie (swoje) życie, ale trwam. JESZCZE.

  OdpowiedzUsuń
 2. trzeba trwac.jesli jest dla kogo. jesli jest dla czego. Wtedy warto.więc trwaj:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spróbuj wsłuchać się w siebie,a znajdziesz odpowiedź.To znak,że powinnaś coś zmienić nie trwać w tym...Ja tak robię jak czuję coś takiego,czasem są to radykalne zmiany czasem drobne,ale to ważne nawet dla własnego zdrowia bo takie męczące uczucie odkłada się gdzieś głęboko,a później ujawnia w najmniej spodziewanym momencie...Czasami trzeba zrobić coś tylko dla siebie, coś egoistycznego, na pewno jest coś takiego czego teraz pragniesz...Spróbuj!:) Trzymam kciuki!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. "poczucie szczęścia w życiu zależy od bardzo małych rzeczy"

  OdpowiedzUsuń